Anglicky online (see below)

Anglicky online – dnes to nejlepší řešení a pokud se chcete učit anglicky online, jste zde správně. Máte zájem o překlady z AJ->ČJ a naopak, doučování AJ, přípravu na zkoušky různého typu? Kristýna Greňová Vám s výukou anglicky online přes Skype nebo Zoom pomůže.

Anglicky online

Nabízí hodiny anglického jazyka a češtinu pro cizince pro začátečníky, věčné začátečníky, pokročilejší i velmi zdatné studenty.

Je možno „docházet“ na hodiny jako individuál, ve dvou nebo ve skupince. A jedná se skutečně o „docházení“ v uvozovkách. Všechna výuka probíhá online.

Hodiny jsou vedeny po Skypu nebo na Zoomu podle preference studenta. Materiály se studenty sdílí elektronicky.

Není třeba nákupu učebnic. Všechny materiály poskytuje zdarma. Zastává totiž princip individuálního přístupu ke každému studentovi a výuku zakládá na spojení cizího jazyka a studentových zálib. Ono to lépe jde, když to baví.

Kurz vám ušije přímo na míru. Anglicky online

Práce a starost o domácnost a rodinu Vám neumožňují věnovat se studiu každý týden ve stejný čas? Ráda se přizpůsobí Vašim požadavkům na náplň hodin i Vašim časovým možnostem.

Chystáte se na zkoušku?

Má mnoholetou zkušenost s přípravou studentů na jazykové zkoušky a certifikáty KET, PET, FCE, CAE a CPE. Sama v roce 2012 získala CPE (známka A), takže ví, co to obnáší.

Ráda vám ale pomůže i s přípravou k maturitní zkoušce nebo k jazykové zkoušce na vysoké škole.

Kurzy pro firmy Anglicky online

Na základě výuky kurzů ve firmách v okolí Kladna je Vám připravena nabídnout kurzy anglického jazyka pro Vaše zaměstnance přesně podle Vašich představ – jednotlivě, ve skupinkách, online nebo ve Vašich prostorech.

Termíny a intenzita kurzů jsou pochopitelně přizpůsobeny provozu Vaší firmy.

Czech For Foreigners

If you’re interested in learning Czech, contact me for a free consultation!

There’s no need to purchase any textbooks; I will provide all the materials you need electronically.

So whether you’re a complete beginner, or have already begun to learn on Duolingo, or already know a bit and want to get better, don’t hesitate and:

Learn Czech Online

https://www.anglickyonline.com